Venkovské Trojhalí
Skákací hrady
Kompot
akce v trojhalí
Trojhalí Karolina

Konopex

Konopex

Letos se přesune do nových a větších prostor komplexu Trojhalí Karolina v centru Ostravy.

S letošní pozitivní změnou české legislativy je konopí zase o krůček blíže lidem. Na zahrádkách se mohou zelenat účinné a legální rostliny konopí s vysokým obsahem CBD a THC do 1 %. Přijďte se dozvědět více o možnostech dalšího zpracování této univerzální rostliny.

Budou pro Vás připraveny expozice věnované konopí a souvisejícímu sortimentu. Semena a sazenice konopí s obsahem CBD, pěstitelské indoor či outdoor vybavení, ale také expozice zaměřené na kosmetiku, potraviny nebo testování či zpracování nejen konopí, ale i dalších léčivých bylin. Využijte možnost osobního setkání s výrobci a svěřte své dotazy povolaným.

Na své si přijdou i fandové extraktů, vaporizace a nejrůznějších kuřáckých potřeb. Paleta bude opravdu široká. Dozvíte se spoustu zajímavých informací a novinek o využití konopí v léčbě, stavebnictví, průmyslu či veteriny. Dále se můžete těšit na doprovodný program zahrnující přednášky, besedy, konference či konopnou burzu. V neposlední řadě budou připraveny také workshopy, soutěže a afterparty.

PÁTEK / 22. 4. 2022 (13.00–20.00 h)

SOBOTA / 23. 4. 2022 (11.00–20.00 h)

NEDĚLE / 24. 4. 2022 (11.00–16.20 h)

Informace o cenách vstupného a zakoupení vstupenek naleznete ZDE

Těšíme se na Vás

KONOPEX tým