Ústředna - sportoviště

ÚSTŘEDNA je samostatnou budovou, která slouží především sportu. Sportovci zde mohou využít dvě tělocvičny s dřevěnou palubovou podlahou k ryze sportovním aktivitám (volejbal, badminton, basketbal, florbal, apod.).

Tělocvičny disponují sportovním vybavením pro jmenované druhy sportu (basketbalové koše, branky, mantinely), a nabízejí moderní, funkční zázemí v historickém renovovaném kabátu. Jednotlivé badmintonové kurty jsou pokryté profesionálním tarketem. V prostoru sportoviště se nachází sportovní bar s nabídkou chlazených i teplých nápojů a lehkým občerstvením. Budova Ústředny má vlastní moderní sociální zázemí. Sportování v Ústředně je možné si zarezervovat online v sekci Rezervace, nebo e-mailem a telefonicky na recepci Trojhalí.

Ceník sportování

Badminton 150,– Kč (po-pá) 8:00–14:00 a 20:00–22:00 /220,– Kč (po-pá) 14:00–20:00/ 170,– Kč (víkendy a svátky)

Míčové sporty 370,– Kč (po-pá) 8:00–14:00 a 20:00–22:00 /560,– Kč (po-pá) 14:00–20:00/ 430,– Kč (víkendy a svátky)

Ústřednu je možné si pronajmout i pro konání menší konference, firemního večírku nebo k různým typům prezentací. S případnými dotazy k pronájmu pro komerční účely se prosím obraťte na naše obchodní oddělení – Kontakt.

Vyskakovací banner

Za celý tým Trojhalí vám přejeme krásné letní prázdninové měsíce a děkujeme, že Trojhalí zachováváte přízeň. Již nyní pilně pracujeme na přípravách akcí, které vám v Trojhalí nabídneme na podzim. Zároveň vás chceme informovat o změně otvírací doby Sportoviště, které bude o prázdninách otevřené přes týden do 20.00 hod. Užijte si prázdniny bezpečně a v pohodě. Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi na dalších krásných akcích, které pro vás chystáme. Tým Trojhalí.