Ústředna - sportoviště

Z DŮVODU REKONSTRUKCE BUDE SPORTOVIŠTĚ DO KONCE ČERVENCE 2024 ZAVŘENÉ.

ÚSTŘEDNA je samostatnou budovou, která slouží především sportu. Sportovci zde mohou využít dvě tělocvičny s dřevěnou palubovou podlahou k ryze sportovním aktivitám (volejbal, badminton, basketbal, florbal, apod.).

Tělocvičny disponují sportovním vybavením pro jmenované druhy sportu (basketbalové koše, branky, mantinely), a nabízejí moderní, funkční zázemí v historickém renovovaném kabátu. Jednotlivé badmintonové kurty jsou pokryté profesionálním tarketem. V prostoru sportoviště se nachází sportovní bar s nabídkou chlazených i teplých nápojů a lehkým občerstvením. Budova Ústředny má vlastní moderní sociální zázemí. Sportování v Ústředně je možné si zarezervovat online v sekci Rezervace, nebo e-mailem a telefonicky na recepci Trojhalí.

Ústřednu je možné si pronajmout i pro konání menší konference, firemního večírku nebo k různým typům prezentací. S případnými dotazy k pronájmu pro komerční účely se prosím obraťte na naše obchodní oddělení – Kontakt.

Virtuální prohlídka >

Virtuální prohlídka

Vyskakovací banner

Z důvodu rozsáhlejší rekonstrukce bude během prázdnin sportoviště pro veřejnost zavřené. Děkujeme za pochopení a budeme se na vás opět těšit v nové sezóně.