Den rodin s otevřeným srdcem

Den rodin s otevřeným srdcem

Otevřete svou náruč a srdce, přijďte zdarma na krásnou benefiční akci, na které vystoupí např. i Ewa Farna. Kromě zábavy získáte informace, co obnáší péče o člověka s postižením v domácím prostředí a jaké to je být náhradním rodičem pro děti prostřednictvím pěstounské péče.

Kromě koncertu Ewy Farne na akci Den rodin s otevřeným srdcem aneb Spolu ruku v ruce zahraje i kapela Třesk, těšit se můžete i na novocirkusovou show jak pro nejmenší, tak i větší návštěvníky pod vedením Žongléros Ansámbl, vystoupení Cirkusu trochu jinak s názvem Circus teens academy.

Na akci poděkujeme neformálním pečujícím a pěstounům za jejich úctyhodnou roli. Předáme jim symbolický šek s finanční podporou dvou projektů svépomocných skupin sdružujících pečující o blízkého člena rodiny s postižením a dále ocenění v oblasti náhradní rodinné péče.

Hlavní program:

13:00 Zahájení

13:10 Taneční vystoupení dětí z Dětského Domova Frýdek-Místek

13:35 Vystoupení skupiny Třesk

14:20 Žongléros Ansámbl – vystoupení pro nejmenší s názvem Hvězdář

16:00 Ewa Farna

17:20 Žongléros Ansámbl – vystoupení pro mládež s názvem Banana

18:10 Cirkus trochu jinak – Circus teens academy

Doprovodný program: cirkusové workshopy, malování na obličej, malování pískem, skákací hrad pro nejmenší, kreativní dílničky, autorské čtení, interaktivní zážitkové workshopy.

Vstupné na akci je ZDARMA

Vyskakovací banner

Z organizačních důvodů a navazující rekonstrukce podlahy a sociálního zařízení bude sportoviště do konce července 2024 pro veřejnost zavřené. Děkujeme za pochopení a budeme se na vás opět těšit.