Extreme Food Festival 2022
Čokofest
Venkovské Trojhalí 2022
Výstava koček

Mezinárodní výstava koček

Stavba-teplo-energie 2022
top baner fsh
Kompot
Konopex
Volty
akce v trojhalí
Trojhalí Karolina

Volty.cz

Volty.cz

Elektrotechnická výstava Volty.cz bude od 20. do 22. září 2022 v ostravském Trojhalí.

Výstava je přístupná od 9.00 do 17.00 hod.

Výstava bude pro všechny odborníky oboru elektro, ale i pro širokou veřejnost, pro fanoušky elektromobility, obnovitelných zdrojů, smart technologií… Návštěvníci se zde dozví více o úsporách díky fotovoltaice a elektromobilitě, ale i v osvětlení doma i v kancelářích či v rámci automatizací v průmyslových provozech. Odborníci z řad elektrikářů, revizních techniků i projektantů uvidí nové trendy z oblasti elektrotechniky, kabeláže, automatizace, měření, osvětlení a chytré domácnosti.

V průběhu všech tří dnů budou různé přednášky na tato témata:

20.9. – DEN ELEKTROMOBILITY A OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ

21.9. – DEN ROZVADĚČŮ A MĚŘENÍ

22.9. – DEN OSVĚTLENÍ A CHYTRÉ DOMÁCNOSTI

Po náročném dni budete moci relaxovat u hudby regionálních skupin. V den první se od 14 hodiny můžete těšit na moderní swingový Big Band GOSO, v úterý pak na ostřílené rockové pecky světových es jako Rolling Stones, Rainbow, Alice Cooper, Metallica, Queen, AC/DC, Slade, Lynyrd Skynyrd, Pink Floyd v podání kapely ACOUSTICA a nabitý program třetí den zakončí ostravská kapela Bandaband, která má drive, hraje pozitivní muziku a svým nezaměnitelným zvukem a energií dokáže člověka roztančit, rozesmát, nadchnout, pohladit po duši i donutit přemýšlet nad českými texty.

Na výstavě se prostě dozvíte spoustu informací z elektrotechniky, vědy a techniky, ale určitě se i pobavíte při poslechu moc dobré hudby, navíc si můžete si vyzkoušet testovací jízdy novým Enyaqem iV RS Coupé od Auto Heller.

Pro více informací sledujte www.volty.cz

Vstup je zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu.