Výstava koček

Mezinárodní výstava koček

Slavnosti bojových umění

Slavnosti bojových umění

Festival Slavnosti bojových umění je nejstarší exhibicí bojových umění a sportů v Ostravě. Koná se již více než dvacet let.

Pořadatelem akce je oddíl Aikido Sportovního klubu policie Ostrava, který je nejstarším a největším oddílem praktikujícím Aikido v našem regionu.

Tato dnes již téměř tradiční akce zároveň slouží nejen k propagaci studia bojových umění v renomovaných oddílech našeho Moravskoslezského kraje a hlavně ostravského regionu, ale také v neposlední řadě k motivování mládeže ke smysluplnému využití volného času. Všichni vystupující a moderátoři se s ohledem na charitativní zaměření akce zříkají nároků na honorář.

Stejně jako v minulých ročnících bude i letos výtěžek festivalu věnován Nadaci policistů a hasičů, která se stará o děti, kterým rodiče zemřeli při výkonu služby.

Celý výtěžek ze vstupného jde na konto nadace , která se stará o děti, kterým rodiče zemřeli při výkonu služby.

Děkujeme, že přijdete a podpoříte správnou věc. Těšíme se na vás.

Vyskakovací banner

Festival skákacích hradů je v plném proudu. Spousta atrakcí na jednom místě pod střechou v areálu Trojhalí. Skákat mohou všechny věkové kategorie, nabídka atrakcí je veliká a vybere si opravdu každý. Těšíme se na vás.