Venkovské Trojhalí
Skákací hrady
Kompot
akce v trojhalí
Trojhalí Karolina

Parafest

Tři dny plné hudby, zábavy, sportu i s interaktivní gastro scénou lákají fanoušky k nám do ostravského Trojhalí Karolina.

Od 5. do 7. května zde vystoupí třeba Kapitán Demo se svou novou deskou, The Tap Tap nebo ostravská hudební skupina Nedivoč. Celé pojetí festivalu je netradiční. ParaFest je totiž určen naprosto všem, dětem, jejich rodičům, kulinářským fajnšměkrům i hudebním fanouškům, ale především všem naprosto bez ohledu na věk nebo zdravotní možnosti, všem bez rozdílu!

Tváří prvního ročníku ParaFestu se proto stal Dan Minster. Manžel, otec, vozíčkář, ale také velmi úspěšný kulturista. Právě jeho příběh nádherně provází celou myšlenku ParaFestu. Užívat si kulturu a sport můžeme všichni, bez rozdílu a společně na jednom místě! A tím místem se stává od 5. května 2022 Trojhalí Karolina. „Chtěli jsme propojit oba světy, zdravých, handicapovaných a dopřát jim společný zážitek. Zdravému návštěvníkovi chceme představit svět handicapovaných z různých oblastí každodenních aktivit. Handicapovaným nabízíme příležitost odreagovat se, pobavit se hudbou, jídlem. ParaFest nezná rozdíly, ale zábavu, sport, kulturu se vším všudy,“ řekla za organizátory vedoucí produkce Zuzana Janošová.

Vše podstatné o tomto parádním festivalu najdete na oficiálních webových stránkách akce ZDE