Fantastické trhy 2021

Jelikož se nemohl uskutečnit festival Fantastická Ostrava, přicházejí Fantastické trhy a budeme moc rádi, když se na nich potkají nejen fanoušci sci-fi.

Letos už se opět v Trojhalí potkáme. Jako menší kompenzaci pro fanoušky fantasy, scifi, cosplaye a komiksu jsme připravili Fantastické trhy – jednodenní prodejní akci.

Budete si moct nakoupit například materiál pro výrobu cosplaye, ručně vyrobené drobnosti, knihy nebo figurky. Připravujeme také menší statickou výstavu, přednášky a drobný doprovodný program. ZDE se můžete inspirovat a mrknout, na co se můžete těšit. Také tam najdete seznam prodejců a doprovodný program.

Budeme se na vás těšit

Je nám líto, že Vás musíme také omezovat, musíme ale dodržovat nařízení podmiňující konání akcí. Platná nařízení jsou shrnutá dole v obrázku. Věřte, že jsme si je nevymysleli. I tak si akci určitě užijeme.

Vyskakovací banner

V budově Ústředny v areálu Trojhalí Karolina se čile sportuje. A věděli jste, že jsou zde k dispozici i tréninková golfová odpaliště? Přijďte si i Vy zahrát badminton, futsal, florbal, basketbal nebo volejbal. Rezervaci si můžete vytvořit on-line ZDE nebo zavolejte na recepci: 725 360 218. Těšíme se na Vaši návštěvu.