Dobrovolnické centrum Adra pomáhá zdravotníkům

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava vyhlašuje kampaň na podporu zdravotníků v přetížených nemocnicích v Ostravě a okolí!

Vyzýváme všechny naše dobrovolníky i širokou veřejnost, aby upekli vánoční cukroví, sladký či slaný koláč, dort, roládu, tyčinky nebo jinou dobrotu, která jim dodá energii do dalších dnů.

Je čas se opět semknout a ukázat zdravotníkům, že na ně myslíme a podporujeme je. Přiložte ruku k dílu, ať společně vyšleme do nemocnic vzkaz: PEČEME S VÁMI!

Dobroty pro zdravotníky můžete přinést každé pondělí a čtvrtek od 7.00–16.00 hod. nebo kdykoliv jindy po telefonické domluvě (607 047 332) do sídla našeho Dobrovolnického centra ADRA Ostrava na ul. Martinovská 164. O rozvoz do nemocnic se postaráme! Prosíme o sdílení této informace všem potenciálním „pekařům a pekařkám“.

Předem děkujeme, že se zapojíte i VY a alespoň tímto způsobem vyjádříte sounáležitost s našimi zdravotníky, kteří teď zažívají těžké chvíle. Všichni si zaslouží náš velký obdiv.

Vyskakovací banner

V budově Ústředny v areálu Trojhalí Karolina se čile sportuje. A věděli jste, že jsou zde k dispozici i tréninková golfová odpaliště? Přijďte si i Vy zahrát badminton, futsal, florbal, basketbal nebo volejbal. Rezervaci si můžete vytvořit on-line ZDE nebo zavolejte na recepci: 725 360 218. Těšíme se na Vaši návštěvu.