ZÁŽITKOVÝ BALÍČEK - SPORTOVNÍ DEN PRO FIRMY - TEAMBUILDING

 

Jste firma s aktivními zaměstnanci? Pořádáte společné akce, teambuildingy a nebaví vás u toho jen sedět a zaměstnávat pouze hlavu? Pak vám nabízíme alternativu - akční a zábavnou formu takového setkání v podobě sportovního turnaje v jedinečném industriálním prostředí areálu Trojhalí Karolina. Prověřte své fyzické schopnosti, upevněte týmovou práci a zasoutěžte si s kolegy i rodinnými příslušníky.

 

Na výběr je u nás hned několik druhů sportu:

- ping pong

- badminton

- volejbal

- basketbal

- futsal

- lukostřelba

- střelba ze vzduchovky

 

Soutěžit se dá v jednotlivých disciplínách, případně je nejrůzněji zkombinovat. Vítěznou cenou může být putovní pohár, medaile a vše ostatní, čím chce Vaše firma kolegy a zaměstnance odměnit a čím jim chce udělat radost. To vše na jednom místě a za jakéhokoliv počasí. Jediné, co potřebujete, je zdravá soutěživost, dobrá nálada, radost z pohybu a sportovní oblečení. Se vším ostatním vám rád pomůže náš profesionální tým, který ve spolupráci s vámi a podle vašich přání připraví sportovní teambuildingový den Vaší firmě zcela na míru. Vyberte si sportovní disciplíny, zamluvte termín a my se postaráme o to, aby vše proběhlo podle vašich představ. Soutěžit mohou i Vaše děti, proto je rozhodně nenechávejte doma a vezměte je s sebou. Vítáni jsou i diváci a fanoušci.

 

Obsah balíčku:

Pronájem sportovních prostor v Trojhalí Karolina

Zapůjčení sportovního vybavení

Organizační tým Trojhalí

Zajištění občerstvení – rautu na přání klienta

 

Počet účastníků:               do 20 osob

Systém:                               turnaj pro dva týmy

Celkový čas:                       6 až 8 hodin

Oblečení:                            sportovní halové, mikina, sportovní obuv se světlou podrážkou

Termín realizace:              celoročně v sobotu nebo neděli, po předchozí domluvě

Doplňkové služby:            na vaše přání zajistíme raut, fotografa nebo kameramana

Kontakt:                              Michal Fázik, michal.fazik@trojhali.cz, tel. 727 952 708

Cena:                                    9.000,- Kč zahrnuje pronájem prostor, zapůjčení sportovního vybavení a dva členy organizačního týmu Trojhalí   přítomné                                                  po celou dobu konání akce (DPH bude vyměřeno dle platných právních předpisů)