Dovolujeme si vás proto pozvat na akci Ostrava žije první pomocí 2019, která se uskuteční 12. května 2019 v ostravském Trojhalí Karolina. Jedná se o  největší preventivní akci zaměřenou na téma poskytování první pomoci v Moravskoslezském kraji.

Koncept celé akce zůstává nezměněn, takže i nadále budete mít možnost se zdokonalit a vzdělat v oblasti první pomoci na zážitkových trasách pro veřejnost. Nabídneme vám velice pestrý doprovodný program, dětskou trasu první pomoci a budete mít tradičně možnost sledovat napínavou soutěž nezdravotnických složek IZS.

V rámci uctění památky naší nedávno zesnulé paní velitelky Marcely Peterové se Záchranný tým OS ČČK Ostrava rozhodl dát soutěži nezdravotnických složek název Memoriál Marcely Peterové.

Jestliže chcete mít aktuální informace nejen o akci Ostrava žije první pomocí, ale také o Záchranném týmu OS ČČK Ostrava, budeme rádi, když navštívíte naši facebookovou stránku Záchranný tým ČČK Ostrava, webové stránky http://www.ostravazijeprvnipomoci.cz/ nebo instagramový účet @zachrannytymcck.