Bojíte se? Nemusíte. Totiž, pod ochrannými Batmanovými křídly nebudete muset. Ale to musíte přijít na Trojhalí!

 

Tajemný temný rytíř

Trojhalí už má jeden film s Batmanem za sebou, to když jsme 11.července zároveň slavili první narozeniny. Pro velký úspěch nás Batman ještě navštíví: v pátky 21. 8 a 28. 8. nabídneme promítání a nezapomenutelné doprovodné akce ke kultovní sérii filmů o Batmanovi.

 

21. 8 má film podtitul Temný rytíř, přičemž doprovodný program zajistí přední odborník na filmový styling a make-up RNDr. Josef Oker. Bude to zajímavá prezentace, která snad přiláká i samotného Batmana.

 

28. srpna to pak bude epické završení batmanovské trilogie režiséra Christophera Nolana; promítáme film s podtitulem Temný rytíř povstal, kdy se hrdinně postavíme maskovanému teroristovi Baneovi. Nechte se nostalgicky šokovat, zklidnit i překvapit i těmi, kdož mají přijít.

 

Něco málo o FLOKu

Ostrava zažívá filmové léto pod širým nebem – Festival letního ostravského filmu FLOK. V jedinečné atmosféře se promítají kultovní hity stříbrného plátna i méně známé snímky pro náročné diváky, jedním z promítacích míst je i Trojhalí Karolina (dále to jsou Divadlo loutek, Havlíčkovo nábřeží nebo Cooltour). Ke každému filmu FLOKu je pak nabízen originální doprovodný program - můžete setkat se zajímavými hosty, hudebním doprovodem živých skupin nebo zajímavou akcí.

 

FLOK trvá dohromady tři měsíce, začal poslední týden v červnu a končit bude v září. Promítání na čerstvém vzduchu přináší spolupráce čtyř institucí: Trojhalí Karolina, Cooltour, Minikino-Kavárna a Divadlo loutek Ostrava.

Pro všechna představení platí jednotná cena vstupenek, a to 50 Kč, prostě za floka, vstupné se platí vždy až na místě. Všechna promítání začínají vždy v daný den ve 21 hod. Počasím nejsou akce na limitovány, v případě nepřízně bude na každé promítání připravena i mokrá varianta promítání – v případě Trojhalí bude promítání probíhat na zastřešeném Náměstí.

Kompletní program zde: www.flokostrava.cz nebo na FB