Jubilejní 20. PKN má ambici překročit návštěvnost 2000 lidí a dosáhnout tak světového návštěvního rekordu. I vy přijďte zvýšit počet na akci plnou umění, hudby a kultury! Unikátní příležitost setkat se osobně se špičkovými osobnosti české umělecké scény bude mít v sobotu 26. září v Trojhalí.

 

Globální Tlachy

Pecha Kucha Night je dnes už celosvětovou akcí sdružující různorodé umělce, která otevírá unikátní možnost, jak o sobě dát vědět všem příchozím. Stačí správně využít přesně vyměřený čas - formou „20×20“: přednášející má na svou prezentaci k dispozici dvacet snímků, každý z nich může komentovat pouze dvacet vteřin, do kterých se musí vejít podstatné - ačkoli název znamená v japonštině „tlachání“.

 

Bohatý program

 

Můžete se těšit na program už od 14,00 hodin. Budete moct živě pozorovat tvorbu graffiti nebo tancovat při koncertu kapel Midi Lidi a Calm Season, zajímavý druh zábavy nabídne improvizační divadlo Impéčko. V design zóně naleznou návštěvníci mix české tvorby včetně lokálních značek - potvrzenými vystavujícími jsou například Woodies, City Folklore, MUXU, Daniel Rychter nebo BeWooden. A po tom všem můžete probírat s okolím své dojmy v relaxační pop up čajovně.

 

Osobnosti uměleckého nebe

 

Akce vyvrcholí svižnými prezentacemi předního českého pop-artového umělce Pasty Onera, tatéra Ondrashe, designéra Jana Čapka nebo uznávaného sochaře Čestmíra Sušky. Chybět nebudou ani zástupci Baru, který neexistuje nebo módní návrháři LaFormela. Organizátoři tak spojili ty nejúspěšnější vystoupení z předchozích PKNs a doplnili je zvučnými jmény.

Potkat se s prezentujícími, ale i s dalšími významnými hosty bude možné na tradiční neformální afterparty, kterou odstartuje svérázný DJ Ventolin, k dispozici bude výběrová gastro zóna.

 

Vstup na akci je volný, je však nutno si včas rezervovat své místo na předprodejním serveru GoOut.cz. Oficiálně je dnes pryč přes 1000 kusů vstupenek.


Bezplatné rezervace: https://goout.cz/cs/listky/pechakucha-night-ostrava-20/fig/

Webové stránky: www.pkno.cz