pivo, ženy, zpěv...Pátek 9. až neděle 11.října: čas plný netradičních zážitků i chutí

Nastávající víkend včetně pátku bude v Trojhalí živo. Oktob(e)rfest a mistrovství v boulderingu budou nabízet skvělou zábavu i netradiční zážitky! Přijdete také?

Sláva Oktobe(e)rfestu i v Ostravěkaždý rok stánků s regionálními pivovary přibývá

V pátek 9. října a sobotu 10. října proběhne Karolina Oktobe(e)rfest 2015, na kterém se bude podílet i Trojhalí. Tento gastro-kulturní festival má svůj původ v Mnichově, své kořeny má už v letech 1810, kdy se slavila svatba korunního prince Ludvíka Bavorského s Terezou Sasko-Hildeburgskou. Mnichovský festival trvá většinou 16 dní a ten Ostravský na Karolině se mu jednou třeba přiblíží: i tak jde o celé dva dny plné jídla, pití a hudby, které můžete zažít i v Ostravě, na Karolině a v Trojhalí!

Tekoucí pípy a hudební i gastro zážitky

Nabídka i program letošního Oktobe(e)rfestu bude ještě větší, než v minulém roce. U Trojhalí a Fora Nová Karolina budete moci ochutnat chmelový džus od 30 regionálních pivovarů, podráždit vaše chuťové pohárky budou připraveny více než dvě desítky stánků s českými specialitami. Hudební menu bude vařit kapela NO NAME a Marek Ztracený, vše okoření také Eddie Stoilow či Lucie a Wanastawi Vjecy revival. Připravena je spousta atrakcí pro děti - a kdo ví, možná i spousta adrenalinu! Akce bude končit velkým slavnostním ohňostrojem. 

Podrobný program Oktobe(e)rfestu najdete na http://www.forumnovakarolina.cz