Mezinárodní florbalový turnaj probíhá v Trojhalí Karolina. Ode dneška do neděle 4.6.2017 hrají junioři. Následující víkend bude probíhat turnaj 29 týmů mužů a 10 ženských týmů.

Turnaje se hrají podle platných mezinárodních pravidel IFF.

Hrací čas je v základních skupinách 2 x 15 minut, dle pravidel Mezinárodní florbalové federace IFF. Poslední minuta druhého poločasu se měří čistý čas. Přestávka je tříminutová . Time out v základních skupinách nejsou povoleny. V semifinále a finále a o třetí místo se hraje 3 x 15 minut (jen v kategorii přípravky a elévu se hraje vše 2 x 15 minut), dle pravidel Mezinárodní florbalové federace IFF. Poslední tři minuty třetí třetiny se měří čistý čas. Přestávka je tříminutová

Vítězství v utkání základní skupiny znamená 3 body do tabulky, remíze 1 a porážka 0 bodů.

Získají-li dva nebo více týmů po utkáních skupiny stejný počet bodů, pak o dalším postupu resp. pořadí rozhoduje: