Divadelní představení pod širým nebem

Divoký západ se hemží pistolníky, neholenými, špinavými bandity, rudochy a dalšími psanci. Někde v dáli za horizontem vyprahlé prérie se však ukrývá Eldorádo, země snů. Dokáže ji najít Benny Goodman a odvést stádo krav na její žírné louky? Nebo padne za oběť krvelačné bandě padoucha Daltona, na jehož hlavu je vypsána odměna ve čtyřech státech? Přijďte se podívat a vše se dozvíte... 

 

Sraz vždy od 16hod a 30min ve dvojhalí areálu Trojhalí Karolina. Představení začne příjezdem vlaku z Východního pobřeží pesně v 17hod. 

(Pokud vlak nepřepadnou divoši, nebo lupičská banda nevyhodí most do povětří dynamitem.)

Představení probíhají v těchto dnech: 17.8., 23.8., 25.8. a 28.8.

 

Délka trvání cca 90 min.

 

PEVNOU OBUV S SEBOU. Půjdeme těžkým terénem americké divočiny. Jste-li rodiče malých dětí, kočárky nechejte doma a své drobné ratolesti zabalte do nosících šátků.

 

V hlavních rolích: Šimon Pliska, Jan Lefner, Andrea Berecková, Jan Chudý, David Hruboš, Petr Pěnkava, Bára Kocmánková, Denis Šafařík, Petr Sedláček, Jiří Krupica a Zuzana Kantorová. 

Hrají: Lucie Rybnikářová, Jakub Chromčák, Kateřina Michejdová, Bára Vidomská, Jakub Georgiev, Vojtěch Šárský, Kateřina Ondrejková, Ondra Komínek a další.

Produkce: Zeno Václavík, Klára Šebestová, Marcela Sovadinová, Martina Pešková a Katy Quisová

Hudba: Jakub Novák

Scénografie a kostýmy: Zuzana Sceranková, Vendula Bělochová

Režie: ANNA KLIMEŠOVÁ a Pavel Gejguš

 

Na motivy hry J.K.Tyla Lesní panna aneb Cesta do Ameriky.

Malou ochutnávku a zároveň pozvánku najdete zde